Dölj

SFP LC Multimode 91-010-204001B

Tillverkare
Zyxel
Produktnummer
118992
E-Nummer
5171821
Lagertyp
Beställningsvara
Quantity:
Produktnyhet

Produktinformation

SFP-Transciever module

Läs mer Stäng

Specifikation

Namn SFP LC Multimode 91-010-204001B
E-nummer 5171821
Tillverkare Zyxel

* Vi reserverar oss för eventuella felaktigheter. Produktens funktioner och specifikation kan komma att ändras utan föregående meddelande.

Gör ditt fönster större för en bättre upplevelse!